Hrdinové z Lego Ninjago rozvíjejí dětský svět

Ninjové jsou zpět! Ale spíše než z televizních obrazovek vyskakují z krabic tematické stavebnice Lego Ninjago. Krom jejich klasické mise, tudíž najít a zneškodnit padouchy, mají v Lego i nadstandardní úkol – děti zabavit, rozvinout jejich jemnou motoriku, podnítit logické i kreativní myšlení a v neposlední řadě udělat ze zlobivého dítka hodného andílka.

Komu koupit Lego Ninjago?

Pokud byste někdy měli stát před regálem plným Lego stavebnic, měli byste vědět, že řadou Lego Ninjago potěšíte zejména kluky ve věku 6-14 let. Příběh o zlu a dobru, nad kterým drží ochrannou ruku Ninja bojovníci je pro ně jako dělaný.  Výběrem tématu bojovných ninjů se společnost Lego opět o kousek přiblížila dětem, které tento příběh milují a ujít si nenechají žádný z animovaných dílů Lego Ninjago. Kostičky Lego jsou navzájem kompatibilní, proto u jedné stavebnice zůstat nemusí. Pořídit si můžete všechny sady tematické série Lego Ninjago a postavit celý Ninjago svět. Mimochodem do jeho stavění se mohou připojit i holčičky.

lego ninjago final flight 70738

Jaké dobrodružství nabízí řada Lego Ninjago?

Co se týče dobrodružství, je ho v Lego Ninjago jako barevných kostiček! Ninja bojovníci Cole, Jay, Kai, Lloyd a další hlavní postavičky Ninja světa Sensei Wu, Zane, Clancee, Dogshank a další se postarají o pořádnou akci v dětském pokojíčku, kdy zvednou všechny děti od televizních obrazovek a přitáhnou je k rozvíjející zábavě.

Na stavění je toho spoustu, a proto se na dobrou chvíli stanou ze zlobivých dětí ty nejhodnější zlatíčka.

Vždyť z hromady kostiček mohou postavit scénu vhodnou proto, aby mohla začít Honička nindža motorek nebo se v pokojíčku připravit na Útok draka Morro. Ninjago svět lze kdykoliv doplnit a zvětšit, proto není na koupení další stavebnice nikdy nevhodná chvíle. Již stávající svět Ninjago děti v mžiku doplní o Žraločí letoun nebo Ostrov Tygří vdova.

Jak si s Lego Ninjago hrát?

Bude potřeba zapojit veškerou fantazii, aby zábava stála za to. Ale děti s tímhle nebudou mít žádný problém. Jen tak mimochodem není na škodu přizvat i dospělé. Vždyť s Lego kostičkami si kdysi hráli i oni. Stavebnicová řada Lego Ninjago může s přehledem doplnit již zakoupené řady Lego stavebnic v dětském pokojíčku.

Nejprodávanější na Heureka.cz